szakfeladat                                                                                                     heti óraszám

gyógypedagógiai tanácsadás, korai fejlesztés és gondozás                       16 óra

nevelési tanácsadás                                                                                          107 óra

szakértői bizottsági tevékenység                                                                      20 óra

logopédiai ellátás                                                                                                84 óra

gyógytestnevelés                                                                                                 26 óra

kiemelten tehetséges gyermekek, tanulók gondozása                                   12 óra

összesen                                                                                                            265 óra

 

 

Gyógypedagógiai tanácsadás, korai fejlesztés és gondozás szakfeladat:

Heti órakeret a tanév indulásakor: 16 óra

 

Kiss-Bognár Klaudia Zsuzsanna gyógypedagógus heti 5 óra

Fejes Tímea gyógypedagógus heti 9 óra

Erdőző-Horváth Krisztina logopédus heti 2 óra

 

Nevelési tanácsadás szakfeladat:

Heti induló pszichológiai órakeret: 30 óra

 

Koczmann Alexandra: 18 óra (Écs, Pannonhalma, Győrasszonyfa)

Hutvágner Kamilla: 12 óra (Pannonhalma, Győrújbarát, Táp, Tápszentmiklós, Nyalka, Veszprémvarsány, Lázi, Bakonyszentlászló)

 

Heti induló fejlesztőpedagógiai, gyógypedagógiai keret: 73 óra + 4 óra

 

Takácsné Pektor Anikó: 21 óra (Écs, Ravazd, Veszprémvarsány) +4 óra Sokorópátka

Polákné Szeiman Katalin: 15 óra (Pannonhalma, Győrújbarát, Táp, Tápszentmiklós, Tarjánpuszta)

Kiss-Bognár Klaudia Zsuzsanna: 16 óra (Pannonhalma, Győrújbarát, Tápszentmiklós, Lázi, Győrasszonyfa)

Fejes Tímea: 9 óra (Pannonhalma, Győrújbarát, Bakonyszentlászló, Tarjánpuszta)

Takács Mónika: 12 óra (Győrújbarát, Pannonhalma, Győrasszonyfa, Écs)

 

Szakértői bizottsági tevékenység szakfeladat

Heti induló órakeret: 20 óra

Hutvágner Kamilla pszichológus alap- és felülvizsgálatok: 6 óra

Koczmann Alexandra pszichológus alap- és felülvizsgálatok: 3 óra

Polákné Szeiman Katalin gyógypedagógus alap- és felülvizsgálatok: 6 óra

Fejes Tímea gyógypedagógus alap és felülvizsgálatok: 3 óra

Kozma Szabolcs logopédus kiegészítő logopédiai vizsgálatok: 2 óra

 

Logopédiai ellátás szakfeladat:

Heti induló órakeret: 84 óra

Máj Eszter: 21 óra (Pannonhalma, Győrújbarát)

Erdőző Horváth Krisztina: 19 óra (Pannonhalma, Pázmándfalu, Tápszentmiklós, Táp, Nyalka)

Magyarósi Eszter: 21 óra (Győrújbarát, Ravazd, Écs, Tarjánpuszta)

Kozma Szabolcs: 2 óra (Győrújbarát)

Miavecz Andrea: 21 óra (Veszprémvarsány, Lázi, Bakonyszentlászló, Győrasszonyfa)

 

Gyógytestnevelés szakfeladat:

Heti induló óraszám: 26 óra

Hardi János: 2 óra (Veszprémvarsány)

Jámbor Lászlóné: 3 óra (Écs)

Fülöp Eszter Alíz: 21 óra (Pannonhalma, Győrújbarát, Táp, Bakonyszentlászló)

 

Kiemelten tehetséges gyermekek, tanulók gondozása szakfeladat:

Heti induló óraszám: 12 óra

Hutvágner Kamilla: 3 óra

Takács Mónika: 9 óra