2018. ÁPRILISI
KIEMELT PROGRAMOK

április 8. vasárnap 6:00-18:00
ORSZÁGGYŰLÉSI VÁLASZTÁSOK

április 12. csütörtök, 15-19 h
VÉRADÁS
Szervező: Magyar Vöröskereszt Pannonhalmi Alapszervezete

április 14. szombat, 14-19 h
EGÉSZSÉGNAP

Szervező: Életmód Klub
Belépés: ingyenes

április 16. hétfő, 18 h
PANNON ESTÉK

Szervező: Pannonhalma Város Önkormányzata
Vendég: Pál Feri atya
MINDEN JEGY ELKELT!

április 19. csütörtök, 18-21 h
X FAKTOR VÁLOGATÓ

Szervező: RTL KLUB

április 30. hétfő, 15-24 h
ROCK MAJÁLIS

Helyszín: Főtér
Szervező: Pannonhalma Város Önkormányzata
Fellépők: Deák Bill Blues Band, Zorall, Reckless Roses, Rock'inger, Orfeus

 

MÁJUSI ELŐZETES
május 6. vasárnap, 19 h
IRINA
- a RÉV Színházi és Nevelési Társulat előadásában
Belépés ingyenes!

 

ÁLLANDÓ KLUBOK, CSOPORTOK, FOGLALKOZÁSOK

SZERVEZET / CSOPORT

ÁLLANDÓ IDŐPONT

TEREM

E HAVI IDŐPONTOK

BABA-MAMA KLUB

Kéthetente  csütörtök, 9:30-11:00 h

2. terem

12 és 26-án

BLACK DIAMOND
JAZZBALETT CSOPORT

Minden péntek, 15:30-21:00 h
Kéthetente szombat, 12:00-14:00 h

nagyterem

6, 13, 20, 21,27 és 28-án

DIABETESZ KLUB

Minden hónap 1. kedd, 17:00-19:00 h

1. terem

3-án

ÉLETMÓD KLUB

Minden páros hét péntek, 17:30-19:30 h

2. terem

6 és 20-án

FALUGAZDÁSZ

Minden csütörtökön, 11:30 - 14:00 h

2. terem

5, 12, 19 és 26-án

GROUPAMA BIZTOSÍTÓ

Minden szerda, 10:00-12:00 h

2. terem

4, 11, 18 és 25-én

IDŐSEK TORNÁJA

Minden kedd 16:00-17:00 h

nagyterem

3, 10, 17 és 24-én

JÓGA

Minden szerda, 18:00-20:00 h

1. terem

4, 11, 18 és 25-én

KÉZIMUNKA VARÁZS KÖR

Minden hétfő, 16.30-18.30 h

2. terem

tavaszi szünet
(legközelebb szeptemberben)

KOSÁRFONÓ MŰHELY

Minden kedd, 17:00-20:00 h

aula

3, 10, 17 és 24-én

MODERN TÁNC

Minden szerda, 16:00-19:00 h
Minden szombat, 8:30-12:00 h

nagyterem

4, 11, 14, 18, 21, 25 és 28-án

ŐSZIKÉK
NYUGDÍJAS KLUB

Minden hónap 3. szerda, 17:00-19:00 h

1. terem

18-án

SZENT MÁRTON BORREND

Minden hónap első péntek, 18:00-20:00 h

1. terem

nincs összejövetel

SZENT MÁRTON DALKÖR

Minden szerda, 16:00-18:00 h

2. terem

4, 11, 18 és 25-én

TAI-CHI

Minden kedd, 18:00-20:00 h

1. terem

3, 10, 17 és 24-én

       

A programváltozás jogát fenntartjuk!