NOVEMBERI KIEMELT PROGRAMJAINK

 

november 1-4. csütörtök-vasárnap

INTÉZMÉNÜNK ZÁRVA TART

 

november 5. hétfő, 16 óra

MÁRTON-NAPI LÁMPÁS KÉSZÍTÉS

 

november 7. szerda, 10 h

A KOLOMPOS ZENEKAR KONCERTJE - a Játék-Vár Óvoda és Bölcsőde szervezésében

 

november 10. szombat, délelőtt

MÁRTON-NAPI VÁSÁR – Helyszín: Főtér

 

november 15. csütörtök, 18 óra

PANNON ESTÉK – A kézírás hangjai - Soóky Andrea grafológus előadása

Belépő: 1.500 Ft, városkártyával: 1.200 Ft

 

november 18. vasárnap, 9-12 óra

ÚJBOR VERSENY - a Szent Márton Borrend szervezésében

 

november 24. szombat, 18 óra

TŰZOLTÓ BÁL - a Pannonhalmi Önkéntes Tűzoltó Egyesület szervezésében

 

DECEMBERI ELŐZETES

 

december 8. szombat, 16 óra

VÁROSI KARÁCSONY - Helyszín: Főtér
Sztárvendég: Cimbaliband, Vastag Tamás

 

ÁLLANDÓ KLUBOK, CSOPORTOK, FOGLALKOZÁSOK

SZERVEZET / CSOPORT

ÁLLANDÓ IDŐPONT

TEREM

E HAVI IDŐPONTOK

AIKIDO EDZÉS

Minden hétfő, 18:00-20:00 h
Minden csütörtök, 18:00-20:00 h

1. terem

5, 8, 12, 15, 19, 22, 26 és 29-én

BABA-MAMA KLUB

Kéthetente  csütörtök, 9:30-11:00 h

2. terem

8 és 22-én

BLACK DIAMOND
JAZZBALETT CSOPORT

Minden péntek, 15:30-21:00 h
Kéthetente szombat, 12:00-14:00 h

nagyterem

2, 9, 12, 10, 16, 23 és 30-án

DIABETESZ KLUB

Minden hónap 1. kedd, 17:00-19:00 h

1. terem

7-én

ÉLETMÓD KLUB

Minden páros hét péntek, 17:30-19:30 h

2. terem

9 és 23-án

FALUGAZDÁSZ

Minden szerda, 10:00 - 12:30 h

1. terem

7, 14, 21 és 28-án

GROUPAMA BIZTOSÍTÓ

Minden szerda, 10:00-12:00 h

2. terem

7, 14, 21 és 28-án

GERINCJÓGA

Minden kedd, 10:00-11:30 h

1. terem

6, 13, 20 és 27-én

IDŐSEK TORNÁJA

Minden kedd 16:00-17:00 h

nagyterem

6, 13, 20 és 27-én

JÓGA

Minden szerda, 18:00-20:00 h

1. terem

7, 14, 21 és 28-án

KÉZIMUNKA VARÁZS KÖR

Minden hétfő, 16.30-18.30 h

2. terem

5, 12, 19 és 26-án

KOSÁRFONÓ MŰHELY

Minden kedd, 16:30-20:00 h

aula

6, 13, 20 és 27-én

MODERN TÁNC

Minden szerda, 16:00-19:00 h
Minden szombat, 8:30-12:00 h

nagyterem

7, 10, 14, 17, 21 és 24-én

ŐSZIKÉK
NYUGDÍJAS KLUB

Minden hónap utolsó péntek, 17:00-19:00 h

1. terem

30-án

SZENT MÁRTON DALKÖR

Minden szerda, 16:00-18:00 h

1. terem

7, 14, 21 és 28-án

TAI-CHI és CHIKUNG

Minden kedd, 18:00-20:00 h

1. terem

6, 13, 20 és 27-én

ZONA EDZÉS

Minden hétfő, 18:00-19:00 h

nagyterem

5, 12, 19 és 26-án

A programváltozás jogát fenntartjuk!