Munkatársaink

  

Kozma Szabolcs

                      Tagintézmény-igazgató
                      Okleveles gyógypedagógus
                      Oligofrénpedagógia-logopédia szakos tanár
                      Szakvizsgázott pedagógus Gyógypedagógiai szakértő, gyógypedagógiai gyakorlatvezető,                             vezetőtanár  specializáció
                      Szakvizsgázott pedagógus Közoktatási vezető
                      Sindelar-Zsoldos program 2.
                      Beszédpercepciós diagnosztika és terápia-GMP tanfolyam
                      Tanulási és magatartás zavarok komplex kiscsoportos terápiája
                      Ayres-terápia
                      Szól-e logopédiai szűrőeljárás
                      Szakértői bizottsági tevékenység
                      Logopédiai ellátás

Fejes Tímea

Gyógypedagógus, tanulásban akadályozott szakirányon

Szakvizsgázott pedagógus mozgásfejlesztés szakterületen

Kokas-tanfolyam I.

Kokas-tanfolyam II.

Kokas-tanfolyam III.

Sindelar-Zsoldos program I.

Ayres-terápia

Alapozó terápia

Utazótanári program elmélete és gyakorlata gyógypedagógusok számára az eltérő fejlődésmenetű gyermekek otthoni fejlesztéshez a Portage – modell alapján

SEED tanfolyam

Gyógypedagógiai tanácsadás, korai fejlesztés és gondozás

Szakértői bizottsági tevékenység

Nevelési tanácsadás

 

 

Fülöp Eszter

Gyógytestnevelő tanár

Testnevelő tanár

Szakvizsgázott pedagógus mozgásfejlesztés szakterületen

INPP tanfolyam

Gyógytestnevelés 

 Polákné Szeiman Katalin

Gyógypedagógus tanulásban akadályozott szakirányon

Szakvizsgázott pedagógus-Gyermekintézmények szakmai fejlesztése (Fejlesztő pedagógia) specializáció

Általános iskolai tanító

művelődésszervező

Sindelar-Zsoldos program 2.

Ayres-terápia

Meixner tanfolyam- Diszlexia reedukáció

Szakértői bizottsági tevékenység

Nevelési tanácsadás

 

 

Magyarósi Eszter

                   Gyógypedagógus logopédia szakirányon

Szól-e logopédiai szűrőeljárás

                    Beszédpercepciós diagnosztika és terápia-GMP tanfolyam

Logopédiai ellátás

 

  Takácsné Pektor Anikó

Szakvizsgázott pedagógus fejlesztő-differenciáló pedagógia szakirány
Általános iskolai tanító

Ayres-terápia
Az érzelmi intelligencia fejlesztése
Tehetség gondozása 6-18 éves korban
Komplex mozgásterápia-Kulcsár Mihályné féle mozgásterápia
Nevelési tanácsadás

 

 

 


Hutvágner Kamilla

                      

Pszichológia szakos bölcsész
Tanácsadó szakpszichológus, családi és párkapcsolati tanácsadás specializációval

Vallás és családpszichológia, valamint Igazságügyi pszichológia programot végzett pszichológia szakos bölcsész
Ayres-terápia
WISC-IV tanfolyam
WPPSI-IV tanfolyam
Nevelési tanácsadás
Szakértői bizottsági tevékenység
Kiemelten tehetséges gyermekek, tanulók gondozása

                   
                     
                     

Takács Mónika

Gyógypedagógus, tanulásban akadályozott szakirányon
Szociálpedagógus
Szakvizsgázott pedagógus Tehetségfejlesztés specializáció

Ayres-terápia
Sindelar-Zsoldos program 1.
Kokas-tanfolyam I.
Nevelési tanácsadás
Kiemelten tehetséges gyermekek, tanulók gondozása

Kiss - Bognár Klaudia Zsuzsanna

Gyógypedagógus, tanulásban akadályozott szakirány
Klasszikus zenész, magánénekes
Multimédia-fejlesztő és Character Designer oklevél
Kokas-tanfolyam I.
Kokas-tanfolyam II.
Kokas-tanfolyam III.
Gyógypedagógiai tanácsadás, korai fejlesztés és gondozás
Szakértői bizottsági tevékenység
Nevelési tanácsadás

 Miavecz Andrea

Gyógypedagógus logopédia szakirányon
Logopédiai ellátás

Máj Eszter

Gyógypedagógus logopédia szakirányon
Szól-e logopédiai szűrőeljárás
Logopédiai ellátás

Erdőző-Horváth Krisztina

Gyógypedagógus logopédia szakirányon
Óvodapedagógus

Szól-e logopédiai szűrőeljárás
Logopédiai ellátás
Gyógypedagógiai tanácsadás, korai fejlesztés és gondozás

   
Koczmann Alexandra

Pszichológia alapszak, Viselkedéselemző
Okleveles pszichológus
WISC-IV tanfolyam
WIPPSI-IV tanfolyam

Nevelési tanácsadás
Szakértői bizottsági tevékenység

Kissné Kotrics Krisztina                     Ügyviteli munkatárs
Süle Attila                     Renszergazda
   

 

Óraadók:

Óraadó neve Szakképesítése Ellátott terület
Hardi János gyógytestnevelő tanár gyógytestnevelés
Jámbor Lászlóné gyógytestnevelő tanár gyógytestnevelés